جهان اسلام در حال پوست انداختن

جهان اسلام در حال پوست انداختنتصویری از انتفاضه ی مردم مصر

تحولات اخیر خاورمیانه حکایت از یک رویش جدید و تغییرات اساسی در آینده ی نزدیک دارد . رویش و پوست انداختنی که سالها پیش امام راحل نوید آنرا داده بودند و نسیم این طوفان عظیم را احساس کرده بودند .

بیداری ملتهای تونس ، مصر و در آینده ی نزدیک چند کشور مسلمان دیگر ، معادلات جهان غرب و صهیونیست ها را به طرز شگفت آوری بر هم زده و باید منتظر وقوع یک انقلاب اسلامی بزرگ در سطح کشورهای اسلامی باشیم .

اما با نگاهی گذرا به عملکرد دوگانه ی سران غرب در قبال تحولات خاورمیانه این سوال در ذهن هر آزاداندیشی نقش می بندد که  , چگونه است که هنوز عده ای چشم امید به این مدعیان دروغین داشته و از این سران فریبکار حرف شنوی دارند . برای  روشن تر شدن ذهن مخاطب عزیز چند نمونه از این دوگانگی را مثال می زنم  :

 آمریکا  و همپیمانان او که همیشه مدعی دفاع از حقوق بشر هستند هرگز در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی از خود واکنشی نشان نمی دهند و از این موجود نامشروع خون آشام همواره دفاع می کنند ولی در مقابل  ، اسارت یک مزدور صهیونیستی توسط نیروهای حماس را نقض حقوق بشر می نامند .

آنها ( سران غرب ) همواره خود را پرچمدار مبارزه با تروریسم معرفی می کنند ولی در مقابل نسبت به ترور و قتل دانشمندان ما توسط مزدوران صهیونیستی سکوت اختیار می کنند .

آنها از عده ای فریب خورده در حوادث بعد از انتخابات ایران حمایت می کنند تا دولت قانونی ایران را سرنگون کنند  ولی در مقابل از حکومت دیکتاتور مصر در مقابل مردم مصر حمایت می کنند و حرکت مردمی و اسلامی مصر را به قیام گرسنگان تشبیه می کنند .

 برخورد دوگانه ی این سران فریبکار در این منطقه جای کمی تفکر را دارد .

 ملتهای منطقه باید تکلیف خود را باسران غرب و ایادی دست نشانده ی آنها یکسره کنند .

بزوردی دنیا شاهد یک تحول عظیم و یک بیداری فراگیر در سطح خاور میانه خواهد بود و این موج بیداری سراسر منطقه را خواهد گرفت و رژیم های وابسته به غرب یکی پس از دیگری سقوط خواهند کرد و مسلمانان خاکریز ها را یکی پس از دیگری فتح خواهند نمود .

 

                                     درود بر روح شهیدان نهضت جهانی اسلام

                   درود بر روح شهید خالد اسلامبولی  پرچمدار مبارزه با فراعنه ی مصر

 

/ 5 نظر / 52 بازدید
آزاد

سلام دوست گرامی ، با یک مطلب جدید بروز هستم ، فرصت داشتید خوشحال می شوم یک سری بزنید. پیروز باشید آدرس وبلاگ چشمه ریگی | http://blog.cheshmehregi.com

حاج رضوان

سلام وبلاگ بسیار خوبی دارید لطفا به ما هم سر بزنید

مرگ سرخ

سلام همسنگر خدا قوت با افتخار لینک شدید اگه منو لینک کنید باعث دلگرمیمون میشید. اللهم الرزقنی توفیق الشهادة فی سبیل المهدی

آقا مرتضی

باید از لحظه ها، تاریخ را ساخت. مردم اگر پس از آزادی به این شهر برگشتند با خانه ای خراب روبرو خواهند شد. اگر بخواهند بنالند از این که خانه ندارند و هر چه داشته اند از بین رفته است، بگویند حکومت این کار را کرده، امام این کار را کرده، این نهایت ناشیگری است.... کسانی که پا به خرمشهر می گذارند نباید تنها به فکر این باشند که سقف و دیوار خانه هایشان را درست کنند. باید به فکر این باشند که چگونه وحدتی را که امام می گوید حفظ کنند. با همان وحدتی که شاه را سرنگون کردند، با همان وحدت آستین ها را بالا بزنند و برای سازندگی جامعه کوشش کنند.... مادران، فرزندان خردسال خود را طوری پرورش بدهند که بچه ها در دوران نوجوانی و جوانی الگویشان بچه های قهرمانی باشد که سی و پنج روز تنها و با دستان خالی جلو لشکر دشمن ایستادگی و مقاومت نمودند.... بخشی از سخنرانی شهید بهروز مرادی در اوایل سال 61

كمپين تحريم كالاهاي صهيونيستي

سلام دوست عزيز اين يک فرمان از طرف امام خميني است که فرمود: اسرائيل بايد از بين برود از شما فعالان سايبري و ضد صهيونيستي دعوت مي شود به کمپين تحريم کالاهاي صهيونيستي بپيونديد. و با قرار دادن متن بيانيه کمپين به راه اندازي اين موج وبلاگي کمک کنيد. www.tahrimeisrael.parsiblog.com کمپين تحريم کالاهاي صهيونيستي ................................................................. ضمنا جهت راه اندازي ستاد در شهرستان ها نياز به کمک داريم در صورت تمايل نام و شماره تلفن خود را در وبلاگ قرار دهيد. ................................................................. لطفا به ديگر دوستان وبلاگ نويس يا خبرنگار اطلاع دهيد. .................................................................... مقام معظم رهبري: هر کس در راه غزه و حمايت از غزه کشته شود شهيد است. دي ماه 87، جنگ 22 روزه غزه